OSIĄGNIĘCIA  UCZNIÓW PSP  NR 2 W PRASZCE

ROK SZKOLNY 2017/2018

Lp.

Imię i nazwisko

miejsce

nazwa konkursu

1.

 

 

 

 

 

 MATEUSZ GĘDEK

klasa VII

 

 

 

 

II m.

 

III m.

 

 

II m.

 

 

 Główna nagroda-Gwiazda Betlejemska

 

I m.

 

 II m.

 

 

 

I m.

 

Finalista  w programie telewizyjnym

 

kategoria soliści – Światowy Festiwal Sztuki w Macedonii

kategoria duet – Światowy Festiwal Sztuki w Macedonii

XXI Gala Piosenki w Byczynie – rejonowy (kilka powiatów)

 

 Wojewódzki Przegląd  Kolęd

i Pastorałek  w Opolu

 

 Festiwal Piosenki Obcojęzycznej "WIERZBIOWIZJA 2018"

XVIII Wojewódzki Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

 w Kluczborku

 

XXIV Międzynarodowy  Festiwal Kolęd i Pastorałek w Będzinie 

THE VOICE KIDS

– za w/w osiągnięcia artystyczne Mateusz otrzymał tytuł  „Marszałkowskiego Talentu” 

( opiekun Brygida  Jachymska)

 

2.

MICHAŁ

PLACEK

klasa VI

tytuł finalisty

 

 

 

III miejsce w duecie kat. klas VI

 

 

IV miejsce

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

(opiekun Karina Kłosiak-Chwiłka)

 

II Międzygminny Konkurs Matematyczny „Okiem matematyka”

(opiekun Marek Śliwka)

 

Rejonowy Konkurs  Ekologiczny

(kilka powiatów)

(opiekun Aneta Struzik)

3.

NIKODEM

MEROŃ

klasa VII

tytuł finalisty

 

 

 

I miejsce

 

 

 

 

wyróżnienie kat. klas VII

 

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

(opiekun Justyna Pilak)

 

III Rejonowy Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych – etap rejonowy

 (opiekun Justyna Pilak)

Ogólnopolski Konkurs Leksykalny

z Języka Angielskiego

"Memory Master"

(opiekun Justyna Pilak)

4.

PATRYCJA

JABŁOŃSKA

klasa I

I m.

 

Festiwal Pieśni Patriotycznej o Puchar Starosty

 (opiekun B. Jachymska)

5.

ZUZANNA

DYRDA

klasa II

I m.

Festiwal Piosenki Obcojęzycznej "WIERZBIOWIZJA 2018"

(opiekun B. Jachymska)

6.

RADOSŁAW

CHWIŁKA

klasa VII

I miejsce trzyosobowa drużyna

 

tytuł najlepszego aktora

 I Rejonowy Bieg Ratowniczy

(opiekun Karina Jagieniak)

 

Przegląd szkolnych teatrów

(opiekun Karina Kłosiak-Chwiłka)

7.

MIKOŁAJ

BORYCKI

klasa IV

Laureat II stopnia

 

 

 

 

I miejsce w duecie kat. klas IV

 

 

 

I miejsce

udział

Ogólnopolski Konkurs Leksykalny

z Języka Angielskiego

"Memory Master"

(opiekun Justyna Pilak)

 

II Międzygminny Konkurs Matematyczny „Okiem matematyka”

(opiekun Marek Śliwka)

XX Gminny Konkurs Recytatorski

Etap Powiatowy Ogólnopolskiego Małego Konkursu Recytatorskiego

 (opiekun Karina  Kłosiak-Chwiłka )

8.

DAWID

ŁYSEK

klasa IV

 

Laureat II stopnia

 

 

 

I miejsce w duecie kat. klas IV

 

Ogólnopolski Konkurs Leksykalny

z Języka Angielskiego

"Memory Master"

(opiekun Justyna Pilak)

II Międzygminny Konkurs Matematyczny „Okiem matematyka”

(opiekun Marek Śliwka)

9.

SANDRA

KARCZYŃSKA

klasa VII

I miejsce trzyosobowa drużyna

 

 

Laureat II stopnia

kat. klas VII

 

I Rejonowy Bieg Ratowniczy

(opiekun Karina Jagieniak)

 

Ogólnopolski Konkurs Leksykalny

z Języka Angielskiego

"Memory Master"

(opiekun Justyna Pilak)

10.

JAKUB MAJDA

klasa IV

 

Laureat II stopnia

kat. klas IV

 

Ogólnopolski Konkurs Leksykalny

z Języka Angielskiego

"Memory Master"

(opiekun Justyna Pilak)

11.

 

DAWID

MARCHUT

klasa VI

 

Laureat II stopnia

kat. klas VI

 

 

Ogólnopolski Konkurs Leksykalny

z Języka Angielskiego

"Memory Master"

(opiekun Justyna Pilak)

12.

JOANNA

CIĘŻKA

klasa VII

 

Laureat III stopnia

kat. klas VII

 

 

Ogólnopolski Konkurs Leksykalny

z Języka Angielskiego

"Memory Master"

(opiekun Justyna Pilak)

 

13.

MARTYNA

DZIACZUK

klasa IV

 

 

wyróżnienie

kat. klas IV

 

Ogólnopolski Konkurs Leksykalny

z Języka Angielskiego

"Memory Master"

(opiekun Justyna Pilak)

14.

MARIA MAJTYKA

wyróżnienie

kat. klas IV

 

Ogólnopolski Konkurs Leksykalny

z Języka Angielskiego

"Memory Master"

(opiekun Justyna Pilak)

15.

 

BARTOSZ

LENTNER

klasa IV

I miejsce trzyosobowa drużyna

 

I Rejonowy Bieg Ratowniczy

(opiekun Karina Jagieniak)

 

16.

RAFAŁ POPCZYK

 

III miejsce

etap rejonowy

 

VIII Ogólnopolski Konkurs

Plastycznym dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”

17.

 JULIA

KOWALCZYK

klasa VII

 

II miejsce w duecie kat. klas VII

 

wyróżnienie

II Międzygminny Konkurs Matematyczny „Okiem matematyka”

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Orzeł Matematyczny"

(opiekun Marek Śliwka)

18.

MATEUSZ

NOGA

klasa VII

II miejsce w duecie kat. klas VII

 

II Międzygminny Konkurs Matematyczny „Okiem matematyka”

(opiekun Marek Śliwka)

19.

dziewczynki

I miejsce w powiecie

III miejsce w półfinale wojewódzkim

halowa piłka nożna

(opiekun Ireneusz Ośródka, Renata Ignaczak-Mieszkalska)

 

20.

 

dziewczynki

kategoria 12 lat

I miejsce w powiecie

II miejsce w finale wojewódzkim    Turniej

 z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

piłka nożna

(opiekun Ireneusz Ośródka, Renata Ignaczak-Mieszkalska)

 

21.

 

dziewczynki

I miejsce w powiecie

II miejsce w półfinale wojewódzkim

mini piłka  nożna na trawie

(opiekun Ireneusz Ośródka, Renata Ignaczak-Mieszkalska)

 

 

22

chłopcy kl. IV

i młodsi

 

chłopcy

 kl. IV i młodsi

I miejsce w powiecie

I miejsce w półfinale wojewódzkim

 

V miejsce w finale wojewódzkim

 

 mini piłka  nożna

(opiekun Ireneusz Ośródka )

 

 

mini piłka  ręczna   turniej  „Kocham ręczną na Orliku”

23.

chłopcy

 kl. IV i młodsi

zakwalifikowanie do finału wojewódzkiego

(jeszcze nie rozegrany)

 

 

mini piłka nożna

Memoriał Marka Procyszyna

(opiekun Ireneusz Ośródka)