Lista uczniów w roku szkolnym 2018/2019

Klasa I

  1. Barańska Laura
  2. Chwiłka Adriana
  3. Czaplicka Kornelia
  4. Dzięcioł Tomasz
  5. Gil Paulina
  6. Główka Adam
  7. Góra Igor
  8. Gruszka Laura
  9. Krępic Dominik
  10. Kurdyś Amelia
  11. Majewska Bianka
  12. Mamzer Amelia
  13. Meroń Zuzanna
  14. Nalichowska Hanna
  15. Nalichowska Zofia
  16. Osuch Wiktor
  17. Pawelec Alan
  18. Pawlak Lena
  19. Poniatowski Tymoteusz
  20. Rajch Kinga
  21. Stasiak Przemysław
  22. Stodółka Emilia
  23. Ujma Natalia
  24. Wiśniewska Natalia
  25. Wiśniewska Oliwia

Klasa II

  1. Banatkiewicz Jan
  2. Bukal Martin
  3. Chomiakowski Szymon
  4. Chrzanowska Zuzanna
  5. Czajkowski Patryk
  6. Gilowska Wioletta
  7. Gondek Aleksandra
  8. Guła Krzysztof
  9. Jabłońska Patrycja
  10. Jabłoński Tomasz
  11. Kościelny Szymon
  12. Kowalczyk Nikodem
  13. Ośródka Tomasz
  14. Polak Franciszek
  15. Polak Paulina
  16. Popczyk Lena
  17. Rutkowska Roksana
  18. Tegos Filippos
  19. Wabnicz Zofia
  20. Wicher Julia
  21. Więckowski Tymoteusz
  22. Wojciechowski Mateusz
  23. Zadworna Kinga

Klasa III

  1. Bryja Jakub
  2. Drab Kamil
  3. Dyrda Zuzanna
  4. Kała Angelika
  5. Korzonek Paula
  6. Krępic Brajan
  7. Majewska Nikola
  8. Osuch Mikołaj
  9. Pawelec Aleksander
  10. Popławski Marcin
  11. Szczuka Amelia
  12. Szczuka Lilianna
  13. Szyjko Julia
  14. Tegos Konstantinos
  15. Żłobiński Tomasz
  16. Schewe Urszula

Klasa IV a

  1. Bukal Dawid
  2. Grondys Anna
  3. Istek Pola
  4. Janiszewska Dominika
  5. Kawula Kamil
  6. Kiedos Natalia
  7. Kiedos Oliwier
  8. Kostrzewa Oliwia
  9. Kotala Magda
  10. Krzemiński Miłosz
  11. Lachowska Oliwia
  12. Lipieta Błażej
  13. Łysek Daria
  14. Majda Karen
  15. Napierajczyk Filip
  16. Pecyna Filip
  17. Polak Mateusz
  18. Preś Nadia
  19. Pyka Kinga
  20. Rarok Oskar
  21. Topoła Jerzy
  22. Ujma Zuzanna

Klasa IV b

  1. Banatkiewicz Oliwia
  2. Dendewicz Jakub
  3. Drygała Hubert
  4. Dworaczyk Dominik
  5. Felis-Jureczko Dawid
  6. Gajewska Zuzanna
  7. Garyga Maja
  8. Gołdyn Aleksander
  9. Gruszka Sara
  10. Kopański Damian
  11. Kościelny Mateusz
  12. Kuc Kinga
  13. Łęga Piotr
  14. Marel Cecylia
  15. Mieszkalska Maria
  16. Orzeszyna Julia
  17. Pawlaczyk Hanna
  18. Pietrzyńska Alicja
  19. Popczyk Szymon
  20. Siedlisz Wiktoria
  21. Szukała Iga
  22. Werner Martyna
  23. Wiśniewska Paula

Klasa V a

  1. Bukal Jessica
  2. Cebula Patrycja
  3. Cichosz Dominik
  4. Cłapiński Cezary
  5. Drygała Julia
  6. Galińska Zuzanna
  7. Gil Amelia
  8. Gnacy Magdalena
  9. Guła Patrycja
  10. Kowalczyk Magdalena
  11. Kowalski Xavier
  12. Majda Jakub
  13. Majtyka Maria
  14. Materak Kacper
  15. Michalski Aleksander
  16. Nir Mateusz
  17. Pawlak Radosław
  18. Poniatowski Bruno
  19. Rębacz Antoni
  20. Słabik Dominika
  21. Stasiak Miłosz
  22. Włoch Paulina

Klasa V b

  1. Będuch Zofia
  2. Borycki Mikołaj
  3. Borycka Zofia
  4. Chruściel Amelia
  5. Ciężka Natalia
  6. Dziaczuk Martyna
  7. Jamrozik Wiktoria
  8. Kałwak Zuzanna
  9. Kosiński Dawid
  10. Kościelny Maciej
  11. Krzemiński Mateusz
  12. Łysek Dawid
  13. Matuszczyk Maja
  14. Jarząb Mateusz
  15. Szeląg Bartłomiej
  16. Werner Zuzanna
  17. Wilk Kinga

Klasa VI

  1. Baran Dominika
  2. Borgoń Kamila
  3. Czaplicki Karol
  4. Dugacz Hanna
  5. Frasołowicz Radosław
  6. Gędziorowska Martyna
  7. Grondys Oliwia
  8. Kałwak Patryk
  9. Karpiuk Dawid
  10. Krzemiński Błażej
  11. Lipieta Weronika
  12. Mierzwa Nadia
  13. Młynarczyk Zuzanna
  14. Nowakowska Julita
  15. Palewicz Milena
  16. Popczyk Beata
  17. Słabik Piotr
  18. Smolarczyk Alicja
  19. Smolarczyk Bartosz
  20. Sobieralska Nicola
  21. Strzoda Amelia
  22. Utta Jakub
  23. Wójcik Piotr

Klasa VII

  1. Adamek Zuzanna
  2. Ciołkowska Julia
  3. Hadryś Julia
  4. Koj Piotr
  5. Korzeniowski Denis
  6. Kostrzewa Nikola
  7. Kubacka Natalia
  8. Lambryczak Monika
  9. Łąka Emil
  10. Marchut Dawid
  11. Matuszczyk Patrycja
  12. Mieszkalska Katarzyna
  13. Myrdek Hubert
  14. Olewiński Kamil
  15. Placek Michał
  16. Popczyk Rafał
  17. Ramus Bartosz
  18. Rosicki Paweł
  19. Świtała Kacper
  20. Wester Jakub

Klasa VIII

  1. Brenda Szymon
  2. Bukal Iwona
  3. Bukal Kamil
  4. Chwiłka Radosław
  5. Ciężka Joanna
  6. Dugacz Izabella
  7. Gędek Mateusz
  8. Karczyńska Sandra
  9. Koj Weronika
  10. Korzonek Nikola
  11. Kościelna Martyna
  12. Kowalczyk Faustyna
  13. Kowalczyk Julia
  14. Król Jakub
  15. Kuliberda Wiktoria
  16. Kulig Kamil
  17. Lentner Bartosz
  18. Meroń Nikodem
  19. Młynarczyk Julia
  20. Noga Mateusz
  21. Ręg Kacper
  22. Stasiak Magda
  23. Strzoda Bartosz
  24. Turaj Patrycja
  25. Włoch Konrad
  26. Wypchło Weronika
  27. Żurek Damian