DZIEŃ DZIECKA W PSP2 2017

W dniu 01.06.2017 w naszej szkole obchodziliśmy „Dzień Dziecka”. Został on zorganizowany przez SU wraz z nauczycielami. Ten szczególny dzień rozpoczęliśmy od  ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”. Wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami czytali swoje ulubione książki na boisku szkolnym. Następnie odbyły się rozgrywki sportowe klas I-III i IV-VI:

• Rzuty do celu lotkami
  • Skoki na skakance
  • Skok w dal
  • Sztafety

a także turniej w dwa ognie, piłkę nożną, koszykową oraz siatkową. Po wyczerpujących, pełnych emocji zmaganiach sportowych wszyscy uczniowie otrzymali kiełbaskę z grilla, pieczywo oraz słodycze w postaci batoników i soczków. O poczęstunek dla naszych milusińskich zadbała obsługa szkoły oraz Rada Rodziców. Na zakończenie zostały wręczone dyplomy oraz nagrody w postaci piłek.

Ten dzień był wspaniałą okazją do integracji całej społeczności szkoły.