MAMY RADY NA ODPADY

MAMY RADY NA ODPADY, to kampania edukacyjna na terenie województwa opolskiego. Celem projektu Samorządu Województwa Opolskiego było kształtowanie i promowanie postaw proekologicznych, podniesienie świadomości na temat segregacji oraz kompleksowa edukacja o gospodarowaniu odpadami. Dzisiaj uczniowie naszej szkoły klasa IV i VIII wzięli udział w podsumowaniu kampanii. Wszystko odbyło się w otoczeniu perły Opolszczyzny, czyli Zamku w Mosznej.

Czekało na nas wiele niespodzianek. Pierwszą otrzymaliśmy już na wejściu; był to worek z bidonem. Ciekawe warsztaty ekologiczne, gry terenowe, kolorowe dmuchańce oraz pyszny poczęstunek. Odbył się również finał wojewódzki „Piosenki ekologicznej”, w którym Zuzanna Dyrda z klasy ósmej zajęła 3 miejsce, Hanna Dyrda z klasy czwartej otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy.

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, zamek i tłum

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby i zamek

Może być zdjęciem przedstawiającym zamek

Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób