psp2praszka

Regionalne Święto Edukacji

2 października w Teatrze J. Kochanowskiego w Opolu odbyło się Regionalne Święto Edukacji zorganizowane przez Urząd Marszałkowski.

Tytułem Prymusa Opolszczyzny w dwóch kategoriach – wiedza i sztuka – wyróżniono 60 laureatów.

Jest nam niezwykle miło, że nasza uczennica Zuzanna Dyrda z kl. VIII też znalazła się w tym zacnym gronie i odebrała z rąk Marszałka Województwa – pana Andrzeja Buły- Tytuł Prymusa Opolszczyzny za osiągnięcia w dziedzinie sztuki. Zuzanna pięknie śpiewa i maluje, bierze udział w różnorodnych konkursach o zasięgu regionalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym.

Jesteśmy dumni, że możemy pochwalić się już czterema „Prymusami Opolszczyzny”: Mateusz Gędek i Paulina Włoch (sztuka), Martyna Dziaczuk (wiedza) i tegoroczna laureatka – Zuzanna Dyrda (sztuka). Ci młodzi ludzie dzięki swojej pracowitości i talentowi, przy naszym wsparciu oraz ogromnym zaangażowaniu Rodziców osiągnęli już bardzo wiele.

Galę uświetniła swoim wspaniałym występem Małgorzat Ostrowska. Laureatom życzymy dalszych wspaniałych sukcesów, odkrywania nowych pasji i rozwijania talentów, powodzenia!!!

Więcej: https://www.opolskie.pl/…/uczniowie-i-nauczyciele…/

Wyrazy uznania przekazujemy naszej Pani Dyrektor Iwonie Ignaczak, która została laureatką Nagrody Marszałka Województwa Opolskiego za szczególne osiągnięcia w dziedzinie upowszechniania i rozwoju edukacji. Pani Dyrektor znalazła się w szacownym gronie 30 osób z całego województwa, z zaangażowaniem oddających się działaniom na rzecz rozwoju edukacji.

Serdecznie gratulujemy!!!