psp2praszka

Regionalne Święto Edukacji

24 października w Teatrze J. Kochanowskiego odbyło się Regionalne Święto Edukacji zorganizowane przez Urząd Marszałkowski w Opolu. Tytułem Prymusa Opolszczyzny

w dwóch kategoriach – wiedza i sztuka – wyróżniono po 30 laureatów. Jest nam niezwykle miło, że nasza była uczennica VIIIb Martyna Dziaczuk też znalazła się w tym gronie za osiągnięcia wiedzowe w szkole podstawowej. Serdecznie gratulujemy! Pani dyrektor odebrała od Pana Marszałka Andrzeja Buły dyplom gratulacyjny i podziękowania dla szkoły.

W części artystycznej Regionalnego Święta Edukacji na scenie wystąpili: Meg Krzemień, Natalia Zastępa oraz nasz absolwent i wcześniejszy laureat Prymusa Opolszczyzny a także Talentu Marszałkowskiego – Mateusz Gędek.

Jesteśmy niezwykle dumni, że możemy pochwalić się już trzema „Prymusami Opolszczyzny” : Paulina Włoch i Mateusz Gędek (sztuka) oraz Martyna Dziaczuk (wiedza), którzy przy naszym wsparciu oraz ogromnym zaangażowaniu Rodziców, swojej pracowitości i talencie osiągnęli już tak wiele . Życzymy Wam dalszych wspaniałych sukcesów, odkrywania nowych pasji i rozwijania talentów; powodzenia!