psp2praszka

Klasy

Lista uczniów w roku szkolnym 2021/2022

 Klasa I

  1. Bukal Ewelina
  2. Gaik Fabian
  3. Garncarek Natalia
  4. Grzesik Jan
  5. Huszno Hanna
  6. Jabłońska Alicja
  7. Jerzyk Tymon
  8. Nowak Adam
  9. Pietras Emilia
  10. Pietrzyńska Hanna
  11. Popczyk Oskar
  12. Rudko Jan
  13. Sokołowski Ksawery
  14. Sójka Amelia
  15. Stodółka Radosław
  16. Turaj Emilia
  17. Wojtera Amelia
  18. Zadworna Zuzanna


Klasa II

  1. Barwicka Liliana
  2. Dugacz Sara
  3. Dzięcioł Wiktor
  4. Dyrda Hanna
  5. Galewska Kornelia
  6. Gilowski Bartosz
  7. Góra Oliwier
  8. Kawula Szymon
  9. Kościelna Martyna
  10. Król Zofia
  11. Kurek Bartłomiej
  12. Lachowska Agnieszka
  13. Madeja Daniel
  14. Młynarczyk Alicja
  15. Modrok Dawid
  16. Olek Sonia
  17. Pawelczak Wojciech
  18. Pokorska Aleksandra
  19. Pokorska Alicja
  20. Popczyk Stanisław
  21. Popczyk Zuzanna
  22. Ręg Nikodem
  23. Wojciechowska Laura
  24. Zadworna Maja
  25. Zdanowicz Maria

Klasa III a

  1. Cicha Lena
  2. Cichosz Julia
  3. Dworaczyk Wiktoria
  4. Gieda Mateusz
  5. Kalinowska Julia
  6. Krzemiński Maciej
  7. Majda Oskar
  8. Mirowski Jan
  9. Nowak Szczepan
  10. Pac Dominika
  11. Paduszek Jan
  12. Pawelczak Kacper
  13. Pawlik Milena
  14. Polak Jan
  15. Rutkowska Milena
  16. Sokołowski Tobiasz
  17. Szkudlarek Damian
  18. Walczak Franciszek
  19. Zawadzki Aleksander

Klasa III b

  1. Gaik Krystian
  2. Góra Adam
  3. Jurczyk Julia
  4. Krzemińska Maja
  5. Kwapis Wiktor
  6. Marel Maria
  7. Meroń Amelia
  8. Orzeszyna Antoni
  9. Orzeszyna Kamil
  10. Owczarek Martyna
  11. Pawelec Oliwia
  12. Pawelec Weronika
  13. Stasiak Patrycja
  14. Szczuka Maja
  15. Szyjko Jakub
  16. Ziółkowski Piotr

Klasa IV

  1. Barańska Laura
  2. Chwiłka Adriana
  3. Czaplicka Kornelia
  4. Dzięcioł Tomasz
  5. Gil Paulina
  6. Góra Igor
  7. Kazubska Gabriela
  8. Krępic Dominik
  9. Kurdyś Amelia
  10. Mamzer Amelia
  11. Meroń Zuzanna
  12. Nalichowska Hanna
  13. Nalichowska Zofia
  14. Osuch Wiktor
  15. Pawelec Alan
  16. Poniatowski Tymoteusz
  17. Rajch Kinga
  18. Romanowski Tymon
  19. Stasiak Przemysław
  20. Stodółka Emilia
  21. Ujma Natalia
  22. Wiśniewska Natalia
  23. Wiśniewska Oliwia
  24. Zygmunt Alan

Klasa V

  1. Banatkiewicz Jan
  2. Bukal Martin
  3. Chomiakowski Szymon
  4. Chrzanowska Zuzanna
  5. Cieśla Dominika
  6. Czajkowski Patryk
  7. Gilowska Wioletta
  8. Guła Krzysztof
  9. Jabłońska Patrycja
  10. Jabłoński Tomasz
  11. Kościelny Szymon
  12. Kowalczyk Nikodem
  13. Ośródka Tomasz
  14. Polak Franciszek
  15. Polak Paulina
  16. Popczyk Lena
  17. Rutkowska Roksana
  18. Stępień Zuzanna
  19. Tegos Filippos
  20. Wabnicz Zofia
  21. Wicher Julia
  22. Wieczorek Lena
  23. Więckowski Tymoteusz
  24. Wojciechowski Mateusz
  25. Zadworna Kinga

Klasa VI

  1. Bryja Jakub
  2. Drab Kamil
  3. Dyrda Zuzanna
  4. Kała Angelika
  5. Korzonek Paula
  6. Krępic Brajan
  7. Osuch Mikołaj
  8. Pawelec Aleksander
  9. Popławski Marcin
  10. Schewe Urszula
  11. Szczuka Amelia
  12. Szczuka Lilianna
  13. Szyjko Julia
  14. Tegos Konstantinos
  15. Żłobiński Tomasz

Klasa VII a

  1. Bukal Dawid
  2. Grondys Anna
  3. Istek Pola
  4. Janiszewska Dominika
  5. Kawula Kamil
  6. Kiedos Natalia
  7. Kiedos Oliwier
  8. Kostrzewa Oliwia
  9. Kotala Magda
  10. Krzemiński Miłosz
  11. Lachowska Oliwia
  12. Lipieta Błażej
  13. Łysek Daria
  14. Majda Karen
  15. Napierajczyk Filip
  16. Pecyna Filip
  17. Polak Mateusz
  18. Preś Nadia
  19. Rarok Oskar
  20. Topoła Jerzy
  21. Ujma Zuzanna

Klasa VII b

  1. Banatkiewicz Oliwia
  2. Dendewicz Jakub
  3. Drygała Hubert
  4. Dworaczyk Dominik
  5. Felis-Jureczko Dawid
  6. Gajewska Zuzanna
  7. Garyga Maja
  8. Gołdyn Aleksander
  9. Janik Oliwia
  10. Kościelny Mateusz
  11. Kuc Kinga
  12. Łęga Piotr
  13. Marel Cecylia
  14. Mieszkalska Maria
  15. Orzeszyna Julia
  16. Pawlaczyk Hanna
  17. Pietrzyńska Alicja
  18. Popczyk Szymon
  19. Siedlisz Wiktoria
  20. Szukała Iga
  21. Werner Martyna
  22. Wiśniewska Paula

Klasa VIII a

  1. Bukal Jessica
  2. Cebula Patrycja
  3. Cichosz Dominik
  4. Cłapiński Cezary
  5. Drygała Julia
  6. Galińska Zuzanna
  7. Gil Amelia
  8. Gnacy Magdalena
  9. Guła Patrycja
  10. Kowalczyk Magdalena
  11. Kowalski Xavier
  12. Majda Jakub
  13. Majtyka Maria
  14. Materak Kacper
  15. Michalski Aleksander
  16. Nir Mateusz
  17. Pawlak Radosław
  18. Poniatowski Bruno
  19. Rębacz Antoni
  20. Słabik Dominika
  21. Stasiak Miłosz
  22. Włoch Paulina

Klasa VIII b

  1. Będuch Zofia
  2. Borycka Zofia
  3. Borycki Mikołaj
  4. Ciężka Natalia
  1. Dziaczuk Martyna
  1. Jamrozik Wiktoria
  2. Jarząb Mateusz
  3. Kałwak Zuzanna
  4. Kazubski Oskar
  5. Kosiński Dawid
  6. Kościelny Maciej
  7. Krzemiński Mateusz
  8. Łysek Dawid
  9. Matuszczyk Maja
  10. Szeląg Bartłomiej
  11. Werner Zuzanna
  12. Wilk Kinga