Rozpoczęcie roku 2023/2024

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 było dzisiaj w naszej szkole wyjątkowym wydarzeniem,ponieważ towarzyszyło mu otwarcie wielofunkcyjnego boiska. Cała społeczność szkoły czekała na to bardzo długo i w końcu marzenie o pięknym boisku się spełniło! Uroczystość zaszczycili znamienici goście tj. pan Beniamin Godyla – senator RP, pan Jarosław Tkaczyński – burmistrz Praszki, pan Bogusław Łazik – przewodniczący rady miejskiej, pani Danuta Janikowska – wiceburmistrzyni, pani Ilona Pondel – skarbnik gminy, radni: Andrzej Rychter, Arkadiusz Kościelny, Łukasz Bilski oraz Marek Śliwka,pani Karolina Gil – przewodnicząca rady rodziców, Leszek Krzyżanowski – kierownik sąsiadującego z placówką Ośrodka Pomocy Społecznej.

Oprócz otwarcia szkolnego boiska bardzo ważnym momentem podczas apelu było powitanie naszych pierwszoklasistów i ich rodziców. Podczas akademii zaprezentowali się nasi sportowcy i zespół taneczny. Ponadto mogliśmy zachwycać się talentem wokalnym uczennicy klasy 8 oraz absolwenta SP Nr2 – Mateusza Gędka.

Od jutra zaczynamy naukę, ale przede wszystkim będziemy testować nasze nowe boisko!😄