„Talent i praca – to się opłaca!”

17 października uczniowie klasy ósmej uczestniczyli w Konferencji organizowanej przez Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie oraz Publiczną Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną w Oleśnie „Talent i praca – to się opłaca!” w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery.
W jakim kierunku pójść po szkole podstawowej? Takie pytanie stawiają sobie uczniowie klasy 8, którzy mają przed sobą ważny wybór życiowy… Na konferencji młodzież mogła posłuchać osób, które dzięki swojemu talentowi, ciężkiej pracy i uporowi realizują się zawodowo w różnych dyscyplinach. Prelegenci przedstawiali swoje historie zawodowe, które pokazywały, że, aby dojść do celu, trzeba mocno pracować, a popełniane błędy zawsze czegoś uczą, trzeba tylko umieć wyciągać odpowiednie wnioski.

Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie i Publiczna Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Oleśnie
Dziękujemy za zaproszenie!